Анімація для соціальних мереж

Відео, яке має більше переглядів, більше лайків і більше репостів – створюється просто! Разом з нашими професіоналами у сфері дизайну та SMM-просування.
 
Анімаційні відеоролики для соціальних мереж з року в рік демонструють найкраще охоплення у Facebook, Twitter, Instagram? YouTube. Анімаційна графіка має високий показник залучення користувачів порівняно зі статичними картинками, отже – є ефективним інструментом для реклами продуктів, товарів, послуг онлайн!
 
До створення анімаційних відеороликів, що забезпечать високу конверсію та сприятимуть просуванню бренду на найпопулярніших Інтернет-платформах, ми залучаємо команду фахівців:

  • Копірайтери генерують креативні концепції анімаційних відеороликів
  • SMM-спеціалісти визначають меседжі і тривалість відео, що забезпечить краще охоплення
  • Дизайнери створюють та анімують унікальні ілюстрації, що привертають увагу з першого погляду

Враховуючи особливості найпопулярніших соцмереж, ми пропонуємо розробку анімаційних роликів з оптимальною тривалістю та з врахуванням останніх трендів. Наприклад:

  • створюємо вертикальне відео, враховуючи, що більшість користувачів заходять у свої акаунти з мобільних пристроїв
  • чітко розраховуємо таймінг, знаючи, що кращий фідбек згідно статистики отримують відео, які тривають від 30 до 60 секунд
  • створюємо анімацію так, щоб вона була зрозумілою навіть без озвучення – адже 85% відеороликів у соцмережах користувачі переглядають не вмикаючи звук.

Отримайте ефективні рішення та урізноманітнюйте свій контент, просуваючи продукти на сторінках соціальних мереж з багатомільйонною аудиторією. Чекаємо ваших замовлень і з радістю створимо анімаційний відеоролик, який зачепить користувача з перших 3-х секунд і точно буде вартим репосту!

Давайте співпрацювати!
Давайте співпрацювати! Зателефонуйте нам за номером +38 032 297 77 70
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зателефонує вам
якнайшвидше і відповість на усі запитання
НА ГОЛОВНУ