creative lab

Creative Lab від Рекламного агентства Люкс - це там, де замість дослідів - яскраві брейнстормінги,
замість правил – шалені нестримні ідеї,
замість формул – справжнє натхнення!

Генерація ідей

У своїй Creative Lab ми генеруємо ідеї вищої проби, які завжди знаходять відгук у серцях. Ми виражаємо «щось таке», як ви це описуєте, у словах. Ми творимо неординарні, сміливі, глибокі ідеї, за якими хочеться піти!

Розробка креативних концепцій

Так, як ДНК ланцюжок, складений з хаотичних генів, творить все різноманіття світу, так наші концепції поєднують навіть непоєднуване  і надають йому символіки, змісту і ритму. Кожна – унікальна, продумана до дрібниць, стратегічно вмотивована та заточена під ваш продукт і бюджет.

Копірайтинг

У своїй лабораторії ми вирощуємо тільки найкращі слова, щоб складати їх у відпадні тексти, які хочеться читати-слухати-обдумувати-уявляти. Глибоко-змістовні, актуальні, образні, продавабельні І… граматично правильні;) – ось фірмовий стиль копірайтингу від Creative Lab.

Неймінг

Обираємо найкращі імена для вашого бренду і ретельно тестуємо їх у нашій Creative Lab. Перевіряємо на милозвучність, гучність та унікальність, доки не буде знайдено саме та, ваша ідеальна назва!

Креатив для івентів

Ми вдихаємо у свято життя – продуманими тематичними сценаріями, яскравими розвагами і конкурсами, цікавими моментами у наповненні. Тому з креативом від  Creative Lab на вашому івенті точно буде особлива хімія гарного настрою та приємних сюрпризів.

Давайте співпрацювати!
Давайте співпрацювати! Зателефонуйте нам за номером +38 032 297 77 70
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зателефонує вам
якнайшвидше і відповість на усі запитання
НА ГОЛОВНУ