Ролик на радіо

Заявити про себе на повний голос.
Розповісти про свій продукт так, щоб його точно запам’ятали.
Вивести бренд на новий рівень впізнаваності і знайти лояльних клієнтів, які завжди будуть користуватися вашими послугами.

Що для цього потрібно?
Замовити ролик на радіо!

Аудіоролик – це доступний та ефективний спосіб донести меседжі рекламної кампанії якнайширшій аудиторії. Креативна ідея, цікава режисура та грамотне медіа-планування роблять ролик на радіо одним з найефективніших способів просування. А рекламний аудіоролик, створений нашими професіоналами – це маленький шедевр, що допомагає досягнути великих цілей.

Ми створюємо ролики на радіо вже 20 років років та пропонуємо комплексний підхід у виготовленні аудіоролика будь-якого жанру:

  • Ігровий
  • Інформаційний / акційний
  • Іміджевий
  • Співаний
  • Музичний логотип

Креатив рекламного ролика на радіо допоможе вам ефективно виділитися в рекламному блоці. Наші копірайтери знайдуть необхідні слова, продумають сценарій до найменшої коми, оберуть лаконічну і зрозумілу форму подачі інформації та підберуть влучну риму.

І, звісно, врахують всі ваші побажання: ми можемо створити ролик на радіо тривалістю 30 секунд навіть із трьох слів або, навпаки, передати складні умови акції у коротенькому 10-тисекундному повідомленні. Серйозні соціальні меседжі або лайтові креативні ролики легко трансформуються у текст, який точно буде почутий слухачами.

Ще одна перевага виготовлення роликів на радіо з нами - це власна звукостудія, яка озвучує кілька десятків роликів кожного місяця.

  • Широка база голосів допоможе вам знайти свій унікальний brand-voice
  • Цікаві звукові спец-ефекти підвищать «слухабельність» рекламного ролика
  • Створення авторських музичних композицій зробить вашу рекламу на радіо неповторною
  • Запис музичного логотипу стане частиною вашої корпоративної айдентики і сприятиме впізнавоності бренду

Щоб замовити ролик на радіо – вам треба заповнити невеличкий бріф, який допоможе нам краще зрозуміти поставленні завдання. І ми створимо креативний ролик у найкоротші терміни!

Якщо ви хочете дізнатися більше про створення рекламних роликів – звертайтеся. Обирайте ефективний засіб комунікації і хай ваш бренд «зазвучить» на всіх радіостанціях!

Давайте співпрацювати!
Давайте співпрацювати! Зателефонуйте нам за номером +38 032 297 77 70
Дякуємо за довіру
Наш менеджер зателефонує вам
якнайшвидше і відповість на усі запитання
НА ГОЛОВНУ